Ta oferta pracy jest nieaktualna od 157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy - Wsparcie Spółki Rosyjskiej

  • Poznań, Wronki, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Czy wiesz, że:

    • Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.
    • Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.
    • Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.
    • Amica S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.
    • W naszej organizacji jest miejsce dla wszystkich zainteresowanych dążeniem do doskonałości

     Obecnie do Działu Kontrolingu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań, Wronki
    KF/12/2017

    Główne zadania:

    • Przygotowywanie rocznych budżetów oraz okresowych prognoz
    • Uczestniczenie w rozwijaniu systemu raportowania strategicznego
    • Analiza ilościowa i wartościowa sprzedaży w porównaniu do planu
    • Analiza kosztów sprzedaży (klienta) w porównaniu do planu
    • Analiza rentowności sprzedaży

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane: Informatyka, Ekonometria, Finanse, Ekonomia)
    • Znajomość zagadnień finansowych z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej, analiz kosztowych
    • Umiejętność przeprowadzania analizy ekonomicznej, analizy przyczynowo-skutkowej
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • Znajomość systemu SAP /BW
    • Wymagana bardzo dobra znajomość Ms Excel,
    • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Gotowość do relokacji do spółki córki w Moskwie

    Oferujemy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w centrali międzynarodowej firmy
    • Zdobycie cennego doświadczenia  - możliwość rozwoju
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Udział w ciekawych projektach
    • Wysokie standardy organizacji pracy
    • Pakiet sportowy
    • Prywatna opieka medyczna

    Osoby zainteresowane tym ogłoszeniem prosimy o złożenie aplikacji

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Amica Wronki S.A. i Amica Handel i Marketing Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.