Kontroler Finansowy z backgroundem księgowym - globalna TV

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.01.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 03.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Qual jest firmą doradczą, która specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań, dotyczących funkcjonowania oraz zarządzania obszarem zasobów ludzkich organizacji. W zakres naszych usług wchodzą przede wszystkim realizacja projektów rekrutacyjnych jak i konsulting, którego celem jest zwiększenie efektywności funkcjonowania organizacji, poprzez usprawnienie oraz optymalizację procesów dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, wiodącej telewizji, o ugruntowanej pozycji zarówno na rynku globalnym jak i polskim poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KF/CA/ 01

Zadania:
  • koordynacja działań dotyczących kontroli finansowej polskiego oddziału w ścisłej współpracy z najwyższą kadrą zarządzającą Polski i regionu CEE, jak i nadzór nad współpracą z wewnętrznym grupowym Shared Services Center, świadczącym usługi finansowo – księgowe również dla polskiego oddziału,
  • współpraca z lokalnym dyrektorem finansowym jak i regionalnym kontrolerem finansowym grupy w obszarze sporządzania rocznych sprawozdań finansowych oraz koordynacja powstawania pozostałych okresowych sprawozdań finansowych i raportów,
  • nadzór i kontrola nad zespołem księgowym, pracującym w grupowym Shared Service Center i dedykowanym do obsługi polskiego oddziału,
  • nadzór nad przygotowywaniem wymaganych raportów i analiz,
  • koordynacja rozliczeń podatkowych,
  • ścisła współpraca zagranicznymi spółkami grupy w obszarze kontroli, audytu, księgowości oraz wdrażania najlepszych praktyk finansowo – księgowych,
  • tworzenie, wdrażanie oraz aktualizowanie procedur związanych z kontrolą finansową oraz księgowością celem ich optymalizacji,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług finansowych w tym współpraca z firmami audytorskimi,
  • szkolenie pracowników działu w zakresie prawidłowego stosowania procedur kontrolnych, księgowych i rachunkowych,
Oczekiwania:
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • ugruntowane doświadczenia dotyczące kontrolingu jak i księgowości – mile widziane też wcześniejsze doświadczenie na poziomie głównego / starszego księgowego,
  • doświadczenie zawodowe zdobyte w sektorze mediów mile widziane acz nie jest konieczne, bardzo chętnie bierzemy pod uwagę osoby z doświadczeniem z innych branż, przy założeniu, że są to rozpoznawalne międzynarodowe firmy o usystematyzowanej strukturze działań finansowo -  kontrolnych,
  • solidna wiedza dotycząca działań, procedur i narzędzi kontrolnych,
  • dużym atutem będą doświadczenia dotyczące zarządzania obszarem lub nadzór nad księgowością,
  • doświadczenie zdobyte w strukturach międzynarodowych – idealnie z mocną ekspozycją regionalną będzie dużym plusem,
  • znajomość standardów US GAAP – mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP lub pokrewnym,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • minimum dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie i umiejętność prezentowania raportów, wniosków, sprawozdań itp.,
  • wysoce wykształcone umiejętności analityczne oraz myślenia strategicznego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • nastawienie na skuteczne i etyczne działanie,
Oferujemy:
  • zatrudnienie w globalnej prestiżowej grupie mediowej, będącej właścicielem jednych z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku mediów,
  • możliwości realizowania nietuzinkowych projektów i rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny pakiet socjalny i konkurencyjne wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV) w języku angielskim

Prosimy o podanie w temacie wiadomości: numeru referencyjnego oraz swojego nazwiska i imienia. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)"