Ta oferta pracy jest nieaktualna od 118 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy z językiem angielskim

  • Piła, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-05-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kontroler Finansowy
    z językiem angielskim

    Miejsce pracy: Piła;  Nr ref.: Nr ref. KF/ALT/2018

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie kontroli i nadzoru nad sprawami rachunkowymi i finansowymi firmy
    • Przygotowywanie i analiza sprawozdań, raportów i analiz związanych z bieżącą działalnością firmy - raportowanie finansowe i zarządcze, w tym ad-hoc
    • Ścisła współpraca z Dyrektorem Zarządzającym
    • Analiza odchyleń od budżetu
    • Identyfikacja obszarów oszczędności lub zwiększenia efektywności kosztowej
    • Przygotowywanie prezentacji

    Co jest dla nas ważne:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane: rachunkowość, finanse, ekonomia)
    • Min.2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (analityk lub kontroler finansowy)
    • Znajomość zasad rachunkowości i sprawozdawczości
    • Znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości mile widziana
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość języka angielskiego (min. B1)
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, asertywność
    • Doświadczenie w komunikacji z kadrą zarządzającą

    Co oferujemy:

    • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Możliwość prowadzenia interesujących projektów
    • Ubezpieczenie medyczne
    • Kartę sportową
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
    • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
    • Wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • Umowę o pracę, ale jesteśmy otwarci też na inne elastyczne formy zatrudnienia

    Prosimy przesyłać CV klikając w przycisk:

    Polski lider ochrony środowiska
    Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

    Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.