Oferta pracy

Kontroler finansowy z SAP / Specjalista ds. controllingu

LS EV POLAND SP. Z O. O.O firmie

  • Dzierżoniów

    Dzierżoniów, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie budżetu i planów finansowych (krótko i długoterminowych);

  • kontrola kosztów poszczególnych działów i analiza odchyleń budżetowych;

  • analiza sprzedaży i ocena rentowności produktów;

  • controlling procesów produkcyjnych;

  • nadzór nad kalkulacją kosztu wytworzenia nowych wyrobów;

  • przeprowadzanie okresowych kalkulacji kosztów w systemie SAP oraz rocznych wycen zapasów zgodnie z polityką rachunkowości spółki oraz ustalonymi procedurami;

  • analiza poziomu stanów magazynowych i należności;

  • terminowe raportowanie wyników finansowych zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami;

  • aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca (przygotowanie danych do pakietów sprawozdawczych, raportowanie środków trwałych, raportowanie nakładów);

  • rozwój procesów raportowania i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie controllingu;

  • wspomaganie działań Dyrektora Finansowego;

  • bieżąca współpraca z działem księgowości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości i controllingu;

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • biegła znajomość księgowości finansowej i zarządczej;

  • rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny);

  • znajomość SAP (niezbędne);

  • znajomość zaawansowana MS Excel;

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane);

  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w tworzących się strukturach firmy (tzw. „greenfield”);

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

LS EV POLAND SP. Z O. O.

LS EV Poland Sp. z o.o. należy do grupy LS Cable & System, lidera w budowie sieci energetycznych i komunikacyjnych w Korei Południowej oraz w innych krajach na całym świecie. LS EV jest firmą z branży automotive, zajmuje się produkcją podzespołów do baterii montowanych w samochodach elektrycznych największych europejskich producentów, między innymi: BMW, Grupa VW, Volvo, Grupa FCA, FORD.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim przez „Aplikuj teraz”

Informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.