Oferta pracy

Kontroler finansowy

Piekarnia Ciastkarnia KŁOSO firmie

  • Piekarnicza 5, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Piekarnia Ciastkarnia KŁOS

Piekarnicza 5

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Gromadzenie, analiza i raportowanie danych finansowych,

  • Tworzenie raportów i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Budżetowanie, prognozy oraz plany krótko- i długoterminowe,

  • Kontrola, weryfikacja i uzgadnianie informacji finansowo-księgowych,

  • Bieżąca analiza strategicznych wskaźników biznesowych,

  • Dbałość o jakość oraz dostępność informacji zarządczej, wspomagającej procesy decyzyjne,

  • Czynny udział w opracowywaniu i wdrażaniu narzędzi kontrolingowych,

  • Monitorowanie sytuacji finansowej przedsiębiorstwa,

  • Ścisła współpraca z zarządem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia lub pokrewne),

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, minimum 2 lata,

  • Wiedza z zakresu analizy finansowej i rachunkowości oraz przepisów podatkowych,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, dokładność, dociekliwość,

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania i odpowiedzialność,

  • Komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania, inicjatywa i chęć samodzielnego działania,

  • Dodatkowo wymagana jest książeczka sanepidowska (sanitarno-epidemiologiczna).

To oferujemy

  • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Realny wpływ na rozwój organizacji i podejmowanie decyzji strategicznych,

  • Udział w rozwoju standardów w organizacji,

  • Interesującą pracę w zgranym zespole, wspierającym się w każdej sytuacji,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, bardzo korzystne ubezpieczenie grupowe, wysoki rabat na zakupy w firmowych piekarniach i sklepach,

  • Spotkania wigilijne, wyjazdy integracyjne, konkursy pracownicze,

  • Możliwość uczestniczenie w rozwoju firmy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Piekarnia Ciastkarnia KŁOS to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie śląskim. Jesteśmy rodzinną piekarnią, która dzięki zaagażowaniu całego zespołu od ponad 30 lat tworzy markę KŁOS.

Dbamy o najwyższą jakość produktów i zadowolenie Klientów. Wspieramy rozwój naszych pracowników, dbamy również o dobre relacje i traktujemy się nawzajem z szacunkiem.

Więcej informacji o firmie na stronie www.piekarniaklos.pl

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy