Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler finansowy zakładu

Lafarge Cement S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie finansowe i pełna analiza P&L zakładów

  • Budżetowanie / rolling forecast

  • Udział w spotkaniach operacyjnych oraz bliska współpraca (biznes partner) z działami operacyjnymi (produkcja, sprzedaż, logistyka) w celu wsparcia wysokiej jakości procesu decyzyjnego

  • Rekomendacje działań optymalizujących osiągany wynik finansowy

  • Udział w miesięcznych przeglądach wynikowych (Performance Review)

  • Wsparcie potencjalnych projektów rozwojowych od strony finansowej

  • Współpraca z audytem finansowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia / finanse),

  • Minimum trzy-cztery lata doświadczenia w zakresie kontrolingu lub audytu finansowego w międzynarodowej firmie,

  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej,

  • Dobra znajomość MS Excel / Powerpoint, mile widziana znajomość systemu SAP,

  • Bardzo dobre zdolności organizacji pracy i komunikacji oraz działania pod presją czasu,

  • Zaangażowanie, proaktywność, nastawienie na współpracę, bardzo dobre rozumienie zależności biznesowych

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w finansach w spółkach produkcyjnych

To oferujemy

  • Możliwość realizacji interdyscyplinarnych, międzynarodowych projektów i praca w dynamicznym środowisku

  • Rozwój wewnątrz naszej organizacji, także w obszarach odbiegających od Twojej dotychczasowej drogi zawodowej i możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych

  • Umowa o pracę, opieka medyczna Medicover dla Ciebie i całej Twojej Rodziny

  • Katalog szkoleń oraz indywidualnie dopasowany plan rozwoju Twoich kompetencji

  • Serdeczną atmosferę pracy i koleżeńskie relacje w zespole, w którym cenimy i wspieramy samodzielność i inicjatywę

  • Pracę, dzięki której czujesz, że masz wpływ na świat - wdrażamy innowacyjne pomysły naszych pracowników

  • Niezbędne narzędzia pracy, dopasowane do potrzeb specyfiki Twojego stanowiska i pracę z najnowocześniejszymi technologami

  • Możliwość angażowania Się w działania wspierające społeczności lokalne i zmieniające Twoje najbliższe otoczenie

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych i nauki języka angielskiego,

  • Dofinansowanie wypoczynku - "Wczasy pod Gruszą"

Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

jesteśmy obecni w 90krajach świata

mamy 2500 nowoczesnych zakładów

generujemy 32,6 mld CHF sprzedaży netto

nasz zespół to 115 000 osób na całym świecie

Przewiń do profilu firmy