Ta oferta pracy jest nieaktualna od 243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy Zakładu - Plant Financial Controller

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 20.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145
    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    KF/03/2018
    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • Współpraca z dyrekcją i pracownikami nad opracowaniem planu biznesowego (krótko i długo okresowego)
    • Kontrola i analiza kosztów zakłądu produkcyjnego (produkcja, logistyka, inwestycje, wdrożenia nowych produktów),
    • Weryfikacja i koordynacja realizacji planu finansowego firmy
    • Koordynacja przygotowania budżetu, kontrola poprawności jego wykonania oraz realizacja w trakcie roku
    • Monitoring, kontrola i przygotowanie miesięcznej analizy odchyleń dla wyników sektorów produkcyjnych względem budżetu, prognozy oraz poprzednich lat
    • Przygotowanie pakietów sprawozdawczych dla dyrekcji i kierownictwa firmy
    • Zarządzanie przygotowaniem oficjalnego raportu aktualnych przychodów, transferów i wydatków
    • Zarządzanie przygotowaniem perspektyw finansowych i prognoz
    • Przygotowanie dla działu księgowości danych dotyczących zapasów, braków, odpadów, rezerw i odpisów aktualizacyjnych
    • Koordynacja działań Specjalisty ds. Kontrolingu

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse -   mile widziane kursy doskonalące
    • Znajomość i swobodne posługiwanie się: MS Office w szczególności Excell oraz Access
    • Znajomość systemu SAP
    • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole/korporacji
    • Otwartość na zmiany

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
    • Poziom wynagrodzenia zależnie od doświadczenia (15 000 PLN -18 000 PLN bnrutto/mc)
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    z zaznaczeniem nr. ref. KF/03/2018 w temacie wiadomości.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz.883)”