Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Finansowy

Michael Page

  • Żyrardów

    Żyrardów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest znana, międzynarodowa firma z branży dystrybucyjnej/technologicznej. Doświadczony management, ciekawy zakres zadań, stabilność zatrudnienia, znana firma -> dają szansę na rozwój zawodowy i satysfakcję z wykonywanej pracy :)

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie wyników na potrzeby grupowe

  • Przygotowywanie raportów statutowych (P&L, bilans, cash flow itp.)

  • Przygotowywanie budżetów, prognoz i analiz finansowych + analiza odchyleń

  • Sporządzanie raportów zarządczych i operacyjnych (sprzedaż, koszty, zapasy, marża, KPI, klienci, kapitał itp.)

  • Analiza OPEX, CAPEX

  • Kooperacja z dz. księgowym w cyklicznych zamknięciach

  • Współpraca z innymi dywizjami (księgowość, sprzedaż, marketing, łańcuch dostaw itp.)

  • Przygotowywanie analiz na potrzeby audytu

  • Udział we wdrożeniu/doskonaleniu narzędzi usprawniających proces raportowania/analiz

Wymagania pracodawcy

  • Min. 3 lata doświadczenia w kontrolingu/analizie/raportowaniu w regularnym biznesie

  • Praktyczna znajomość rachunkowości zarządczej, finansów, przepisów prawno-podatkowych (IFRS mile widziane)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Dobra znajomość Excela/PowerPointa

  • Znajomość SAP (mile widziana)

Pracodawca oferuje

  • Praca w renomowanej organizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premia roczna

  • Szeroki pakiet benefitów