Kontroler Jakości

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.01.2019
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 12.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Aleksandrów Łódzki
    Jakość jest jednym z 5 filarów, na których oparta jest nasza firma. Jesteśmy dumni, że rozpoznawalność naszej marki jest jednoznacznie połączona z jakością naszych produktów. Do fabryki w Aleksandrowie Łódzkim poszukujemy Kontrolera Jakości, do obowiązków którego, należało będzie zapewnienie i wykonywanie kontroli jakości materiałów, półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z wymaganiami klientów, jak również podnoszenie projakościowej świadomości wśród pracowników produkcji. Jeśli chcesz pomóc nam w utrzymaniu i podnoszeniu jakości naszych urządzeń – zapraszamy do aplikowania!

    Zadania:

    • Aktywny udział w spotkaniach produkcyjnych (Gemba Walk);
    • Dbanie o właściwe procesowanie niezgodności, wartość składu braków, oraz inicjowanie działań w przypadku stwierdzenia odstępstw od procesu;
    • Podnoszenie projakościowej świadomości wśród pracowników;
    • Wdrażanie i utrzymywanie zasad 5S w miejscu pracy;
    • Kontrola wejściowa detali, podzespołów i materiałów i zapewnienie ich prawidłowego oznaczenia;
    • Nadzorowanie prac związanych z sortowaniem materiałów;
    • Tworzenie protokołów niezgodności w SAP QM/NCR w razie pojawienia się ich na etapie dostawy;
    • Kontrola wyrobów gotowych (Outgoing Checklist);
    • Dbanie o prawidłową eksploatację urządzeń i przyrządów, by zapewnić wysoką jakość pomiarów w trakcie wykonywania kalibracji narzędzi.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane mechaniczne, elektryczne);
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kontrolera Jakości w firmie produkcyjnej – preferowana branża Automotive lub pokrewna;
    • Umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych;
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    • Umiejętność pracy zespołowej;
    • Systematyczność.

    Nawiązując z nami współpracę gwarantujemy Ci:

    • Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z ABB;
    • Stabilna prace w systemie jednozmianowym;
    • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej;
    • Dofinansowanie do MultiSport, możliwość korzystania z ZFSS (pożyczki zakładowe, paczki świąteczne);
    • Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;
    • Pakiet szkoleń
    • Możliwość dalszego rozwoju i budowania ścieżki kariery.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj".

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.