Oferta pracy

Kontroler jakości - Audytor produktu

Gestamp Wrocław Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 3

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie jakościowe procesu produkcyjnego w danym obszarze,

  • tworzenie oraz nadzorowanie dokumentacji jakościowej,

  • przeprowadzanie audytów produktów oraz stanowiskowych,

  • zarządzanie postępowaniem związanym z częściami zatrzymanymi,

  • analizowanie danych oraz wprowadzanie działań prewencyjnych/ korygujących,

  • przygotowywanie zestawień, raportów oraz archiwizowanie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie przynajmniej średnie – preferowane techniczne,

  • dostępność do pracy w systemie zmianowym,

  • znajomość rysunku technicznego oraz norm jakościowych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym ISO TS oraz VDA 6.3 i 6.5,

  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzie pomiarowych,

  • znajomość obsługi pakietu MS Office – szczególnie Excel,

  • średnio-zaawansowana znajomości języka angielskiego.

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku związane z kontrolą jakości oraz ukończenie kursu audytora wewnętrznego ISO/TS 16949.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia zawodowe,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Kartę Multisport,

  • Dodatek do dojazdu,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Pakiet medyczny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • pikniki rodzinne

  • dofinansowanie do posiłków

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym. Od ponad 50 lat współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym dostarczając komponenty metalowe do fabryk na całym świecie. Wrocławska fabryka Gestamp produkuje części dla takich marek jak Volkswagen, Peugeot, Renault, Audi, Skoda. Komponenty tworzone są w procesach tłoczenia, zgrzewania, spawania i malowania kataforetycznego.

Przewiń do profilu firmy