Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości - Audytor Wewnętrzny

MTS POLSKA sp. z o.o.

  • Wałbrzyska 38
    Świebodzice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wałbrzyska 38

Świebodzice

MTS Polska Sp. z o.o. -Międzynarodowa Firma z kapitałem niemieckim, działająca w branży metalowej. Jesteśmy producentem zaawansowanych metalowych pojemników służących do wspierania zautomatyzowanego załadunku i transportu części samochodowych dla branży Automotive. Naszymi głównymi odbiorcami są największe światowe koncerny samochodowe - Daimler, BMW, VW, Porsche.

Głównym obowiązkiem na w/w stanowisku będzie:

- kontrola zgodności wyrobów gotowych z dokumentacja techniczną,

- kontrola finalna wykonanego wyrobu oraz kontrola procesowa,

 - kontrola nad wyrobem niezgodnym,

- identyfikacja problemów jakościowych, nadzorowanie działań korygujących

- raportowanie i rejestrowanie niezgodności,

- raportowanie wyników oraz statystyk wykonanych kontroli,

- nadzór i procedowanie procesu reklamacji.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie techniczne,

- umiejętność czytania rysunku technicznego ze zrozumieniem,

- posługiwanie się podstawowym sprzętem kontrolno- pomiarowym,

- podstawowe umiejętności w obsłudze komputera (MS Office),

- predyspozycje osobowościowe: samodzielność w działaniu, umiejętność szybkiej reakcji na powstałą niezgodność, umiejętność konsekwentnego działania w przypadku powstałej niezgodności, praca pod presją czasu.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość szybkiego podjęcia pracy,

- stabilna praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne