Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Sadłogoszcz (pow. żniński), Barcin, Inowrocław, Pakość, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 08.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Global Technik to firma specjalizująca się w obróbce mechanicznej oraz w  dziedzinie remontów instalacji przemysłowych.

    KONTROLER JAKOŚCI

    Opis stanowiska:

    • ocena zgodności wyrobu z dokumentacją techniczną
    • kontrola końcowa oraz międzyoperacyjna
    • raportowanie wyników przeprowadzonych kontroli
    • składanie zapotrzebowań na narzędzia pomiarowe
    • dbałość i ewidencja narzędzi pomiarowych
    • sprawdzanie, kalibracja, naprawa i ocena zużycia narzędzi pomiarowych

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne
    • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi: suwmiarka, mikrometr średnicówka zegarowa i mikrometryczna, równościomierz, chropowatościomierz, twardościomierz, ramię pomiarowe
    • umiejętność wykonania: badania spoin spawalniczych metodą nieniszczącą (penetranty) oraz pomiaru spoin spawalniczych
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz systematyczność

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • stabilne zatrudnienie
    • miłą atmosferę w pracy