Ta oferta pracy jest nieaktualna od 558 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler jakości

  • Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=5094922"

    Work Service Express

    Miejsce pracy: Belgia

    Całkowita kwota wynagrodzenia – 2000 euro netto/mc

    Miejsce pracy: Belgia / Wellen
    KRAZ: nr 1116

    OPIS STANOWISKA:

    • Sprawdzanie zgodności wykonanych detali z dostarczoną dokumentacją techniczną poprzez wykonywanie pomiarów na stole pomiarowym Wenzel LH87 oraz za pomocą ręcznych przyrządów pomiarowych.
    • Tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem procedur dotyczących kontroli jakości w firmie

    WYMAGANIA:

    Masz wykształcenie i wiedzę techniczną?
    Masz udokumentowane doświadczenie w pracy na urządzeniu pomiarowym Wenzel LH87
    Znasz oprogramowanie Metrosoft CM lub/oraz Metrosoft Quartis
    Znasz język angielski lub holenderski w stopniu dobrym?

    Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych- Jesteś nam potrzebny!

    OFERUJEMY:

    • Zakwaterowanie
    • Płatny urlop wypoczynkowy
    • Belgijską umowę o pracę na pełen etat, po okresie próbnym umowa na rok, następnie na czas nieokreślony
    • Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach( jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt )
    • Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS
    • Opiekę koordynatora w miejscu oddelegowania
    • Opiekę Rzecznika Pracownika
    • Całkowita kwota wynagrodzenia 2000 euro netto miesięcznie

    Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

    Kontakt
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    [email protected]
    Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.

    Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

    Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz

    Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

    POLECAJ I ZARABIAJ
    Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 200 lub 300 PLN.