Oferta pracy

Kontroler Jakości

Exact Systems Sp. z o.o.

8 80011 500 brutto / mies.
  • Belgia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wizualna kontrola jakości części oraz podzespołów samochodowych,

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,

  • Dbanie o prawidłowy przebieg zlecenia.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód – mile widziane,

  • Dokładność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.

To oferujemy

  • Bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • Zwrot kosztów dojazdu (0,15€/km),

  • Współpracę na podstawie polskiej umowy zlecenie,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego – zapewniamy pełne przeszkolenie,

  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy,

  • Możliwość rozwoju – komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu? Możesz pracować w charakterze Team Leadera, zarządzać niewielkim zespołem i dbać o prawidłową komunikację!

  • Benefity

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Grupa Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii oraz Hiszpanii. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

Szukasz pracy na wakacje? A może chcesz zostać na stałe i zdobyć ciekawe doświadczenie zawodowe w branży samochodowej?

Aktualnie w Belgii prowadzimy kilka procesów rekrutacyjnych – aplikuj do nas, a znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Spełniasz nasze oczekiwania? Poszukujesz pracy z szybką możliwością nawiązania współpracy? Wyślij swoje CV, a zadzwonimy ze szczegółowymi informacjami!