Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

ALEX Sp. z o.o.O firmie

ALEX Sp. z o.o.

Przędzalniana 8a

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Kontrole bieżącej produkcji

  • Kontrole dostaw

  • Tworzenie raportów pomiarowych i dokumentacji jakościowej

  • Wsparcie pomiarowe działu produkcji

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość rysunku technicznego- warunek konieczny

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr itd.)- warunek konieczny

  • Wykształcenie techniczne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technik pomiarów współrzędnościowych i doświadczenie na stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Szkolenia związane z wykonywanymi obowiązkami

  • Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych pakietach

ALEX Sp. z o.o. to uznany polski producent systemów i komponentów instalacji autogazu. Produkty firmy od wielu lat zdobywają nagrody oraz uznanie klientów w ponad 30 krajach świata.

Firma dysponuje własnym biurem projektowym, gdzie inżynierowie i konstruktorzy tworzą innowacyjne rozwiązania alternatywnego zasilania pojazdów paliwem LPG/CNG. Firma posiada nowoczesne hale produkcyjne, wyposażone w maszyny CNC do obróbki metali, linię produkcji obróbki elementów z tworzyw sztucznych oraz linię produkcji i montażu elektroniki.

Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 150 wysoce wykwalifikowanych pracowników.

Nowoczesny park maszynowy oraz bogate zaplecze badawcze stawia firmę ALEX w czołówce europejskich producentów samochodowych instalacji gazowych.

Przewiń do profilu firmy