Oferta pracy

Kontroler Jakości

ChM sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00 -22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola produkowanych implantów do leczenia złamań kości zgodnie z obowiązującą

  • dokumentacją i rysunkiem technicznym

  • Nadzór nad procesem produkcji i raportowanie problemów jakościowych

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu wdrażania i utrzymania standardów jakościowych produktów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Znajomość obsługi komputera

  • Choć nie wymagamy doświadczenia w pracy na stanowisku kontrolera jakości łatwiej będzie Ci zacząć, jeśli: znasz rysunek techniczny, posługujesz się przyrządami pomiarowymi

To oferujemy

  • Pełną codziennych wyzwań pracę

  • Atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego

  • Komfort pracy w zespole, który wyróżnia zaangażowanie, entuzjazm i relacje wzajemnego zaufania

  • Pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do pakietu sportowego, pakietu medycznego, ubezpieczenie grupowe)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Inne:

  • firma ma siedzibę 6 km od Białegostoku, z dojazdem komunikacją miejską, pierwsza strefa (autobusy dostosowane do godzin pracy)

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ

Firma produkcyjna działająca na rynku międzynarodowym od 40 lat,

poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: Kontroler Jakości.

Przewiń do profilu firmy