Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

ENCHEM POLAND sp. z o.o.O firmie

ENCHEM POLAND sp. z o.o.

Seulska 4

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • IQC (Kontrola jakości towarów przychodzących),

  • LQC (Kontrola jakości procesowa),

  • OQC (Kontrola jakości towarów wychodzących)

  • kalibracja sprzętów,

  • wykonywanie analiz wg. instrukcji zgodnie z systemem jakości firmy,

  • przygotowanie sprzętu do analiz(konserwacja, serwis) - uzupełnienie dokumentacji,

  • uzupełnianie dokumentacji jakościowej,

  • rozwiązywanie bieżących problemów ze sprzętem,

  • tworzenie raportów jakościowych,

  • przestrzeganie i utrzymywanie 5S w laboratorium,

  • uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych/ zewnętrznych,

  • dbanie nad aktualizacją dokumentacji jakościowej,

  • uczestnictwo w audytach wewnętrznych,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (chemiczne lub pokrewne), preferowane wyższe ( chemiczne, pokrewne)

  • zdolność analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym

  • umiejętność organizowania i planowania pracy

  • chęć rozwoju, zaangażowanie i duża motywacja wewnętrzna

  • determinacja i konsekwencja w realizacji zadań

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowej międzynarodowej firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • praca w miłej atmosferze

  • umowa o pracę

  • prywatna opieka medyczna LUX MED po 3-miesięcznym okresie próbnym

  • imprezy integracyjne

  • ubezpieczenie na życie

Prosimy o wysłanie CV w j. polskim i angielskim.