Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler jakości

ENCHEM POLAND sp. z o.o.

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Seulska 4

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości towarów przychodzących,

  • kontrola jakości procesu produkcyjnego,

  • kalibracja sprzętów,

  • wykonywanie analiz wg. instrukcji zgodnie z systemem jakości firmy,

  • uzupełnianie dokumentacji jakościowej,

  • rozwiązywanie bieżących problemów ze sprzętem,

  • tworzenie raportów jakościowych,

  • przestrzeganie i utrzymywanie 5S w laboratorium,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (chemiczne lub pokrewne), preferowane wyższe ( chemiczne, pokrewne)

  • doświadczenie w pracy z metodami instrumentalnymi

  • umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym

  • umiejętność organizowania i planowania pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie w nowej dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • gwarancja stabilnego zatrudnienia - umowa o pracę bezpośrednio z firmą

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • praca w miłej atmosferze

  • praca od poniedziałku do piątku

  • bezpłatna opieka medyczna złoty pakiet (po 3-miesięcznym okresie próbnym)

  • dopłata do paliwa (po 3-miesięcznym okresie próbnym)

  • spotkania integracyjne

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników