Logo Pracuj.pl

Kontroler Jakości

UNION PARTS CNC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Bobrowa Wola (pow. dębicki)
    Bobrowa Wola (pow. dębicki), podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości i zgodności dla wyrobów wykonywanych w zakładzie oraz przez dostawców
  • wykonywanie kontroli międzyoperacyjnej
  • wykonywanie pomiarów wyrobu gotowego
  • analiza wyników pomiaru
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • zapewnienie wysokich standardów jakościowych]
  • praca na maszynach pomiarowych 3d (maszyna współrzędnościowa Zeiss, Faro Arm)

Nasze wymagania

  • min. 1-2 letnie doświadczenie w kontroli jakości (najlepiej w zakładzie produkcyjnym)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarki, mikrometry, średnicówki, maszyny pomiarowe itp.)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy, sumienność, spostrzegawczość
  • Umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę.
  • Firma posiada nowoczesny park maszynowy.

Kontroler Jakości, Bobrowa Wola (pow. dębicki)