Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Bochnia, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    belka

    MABUCHI MOTOR jest japońskim producentem silników elektrycznych. Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim i budową nowej fabryki w Bochni koło Krakowe poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    KONTROLER JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Bochnia
    Nr ref.: KJ/022019

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • kontrola jakości produkowanych komponentów / części zamiennych do maszyn i narzędzi
    • prowadzenie pomiarów z użyciem prostych narzędzi pomiarowych, suwmiarka, mikrometr.
    • dokumentowanie dokonywanych pomiarów i badań
    • realizacja celów jakościowych i osiąganie odpowiednich wskaźników jakościowych.

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie w pracy w kontroli jakości (w dziale produkcji, jakości)
    • umiejętność posługiwania się oprzyrządowaniem kontrolno-pomiarowym
    • wykształcenie średnie
    • umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność
    • praktyczna, dobra znajomość pakietu MS Office
    • znajomośc języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • gotowość do wyjazdu na szkolenie do Wietnamu / Chin (nie jest to warunek konieczny)

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego
    belka
    bottom