Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler jakości - branża meblarska

Domator24.com Paweł Nowak

  • Okolice Foshan, Chiny

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie dokumentów rejestrowych chińskich dostawców.

  • Ustalanie osób uprawnionych do reprezentowania dostawcy.

  • Wizytacja fabryk i magazynów, w których znajduje się towar przygotowany do wysyłki.

  • Weryfikacja zgodności towaru ze specyfikacją.

  • Weryfikacja czy produkty zostały wytworzone zgodnie z wymaganiami.

  • Sprawdzenie czy wystąpiły braki ilościowe lub błędy produkcyjne.

  • Przygotowanie dokumentacji pokontrolnej.

  • Przeprowadzanie kontroli w toku produkcji.

  • Kontrola przedwysyłkowa, nadzór nad załadunkiem.

  • Negocjowanie podstawowych warunków handlowych.

  • Raportowanie do centrali w Polsce do pionu Kontroli Jakości i Logistyki.

Nasze wymagania

  • Umiejętności interpersonalne oraz adaptacji w zróżnicowanym środowisku.

  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność i samodyscyplina.

  • Umiejętność skutecznego działania i podejmowania decyzji pod presją czasu.

  • Mobilność oraz gotowość do podróży handlowych (Polska-Chiny).

  • Umiejętność liczenia i myślenia analitycznego (znajomość MS Excel).

  • Znajomość zasad i procedur związanych z handlem międzynarodowym (Incoterms).

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz udokumentowane doświadczenie zawodowe nabyte w Chinach.

  • Język angielski płynny w mowie i piśmie.

Mile widziane

  • Znajomość branży meblarskiej.

  • Umiejętność radzenia sobie w szybko zmieniających się warunkach.

  • Wykształcenie w obszarze logistyki/kontroli jakości.

  • Znajomość języka chińskiego.

  • Posiadanie chińskiej wizy biznesowej wielokrotnej.

  • Nieuszkodzony paszport, w którym są co najmniej dwie czyste strony obok siebie, ważny co najmniej 12 miesięcy.

  • Zaświadczenie o niekaralności (KRK).

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.

  • Premię za wykonanie zadań na podstawie uzgodnionych KPI.

  • Pokrycie kosztów zakwaterowania oraz podróży biznesowych.

  • Ubezpieczenie NNW.

Domator24 to najszybciej rozwijająca się firma w w kraju ( 1miejsce w Polsce Gazele Biznesu 2019).

Oraz jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie (1 miejsce w kategorii Personal & Household Goods).

Nasze Produkty docierają do milionów klientów w całej Europie.

Obecny zespół Domatora to wyjątkowi ludzie pełni energii i zaangażowania we wspólny rozwój. Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepszą firmą e-commerce na świecie.

Domator24 jest właścicielem między innymi takich marek jak:

DIABLO CHAIRS - oraz JAN NOWAK.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas zapraszamy na jedną z naszych stron

Przewiń do profilu firmy

Jeśli podoba Ci się nasza oferta to nie zastanawiaj się dłużej

Aplikuj już dziś i dołącz do zespołu Domator24!

Pracuj z najlepszymi!