Oferta pracy

Kontroler Jakości

FORMIKA SP. Z O.O.

  • św. Jerzego 9, Brwinów
    Brwinów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

św. Jerzego 9

Brwinów

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie kontroli wejściowej surowców

  • Wykonywanie kontroli półproduktów w procesie produkcji oraz kontroli końcowej wyrobów gotowych

  • Zwalnianie wyrobów gotowych do wysyłki

  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów jakościowych na produkcji

  • Udział w procesie reklamacji wewnętrznych

  • Przeprowadzanie badań / testów jakościowych i odpowiednie ich dokumentowanie

  • Przygotowywanie i archiwizację odpowiedniej dokumentacji jakościowej

  • Dbanie o porządek i dobry stan techniczny urządzeń i sprzętu kontrolno-pomiarowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenia średniego (preferowane Technikum Chemiczne lub Poligraficzne)

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość obsługi komputera – MS Office

  • Bardzo dobra organizacji pracy

  • Dokładność, precyzyjność, systematyczność

  • Samodzielności na stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w nowoczesnym, prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym

  • Perspektywę rozwoju w ramach struktury Firmy

  • Pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • Pakiet szkoleń w tym min. dedykowane szkolenia onboardingowe

  • Atrakcyjny pakiet benefitów w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do obiadów, kart Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Formika jest producentem opakowań dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego. Sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach na 4 kontynentach. Dzięki ciągłemu ulepszaniu kultury organizacyjnej budowanej na szacunku, zaufaniu i odpowiedzialności oraz nieprzerywalnym inwestycjom w najnowszą technologię, na przestrzeni lat Formika stała się wiodącym dostawcą na rynku.

Przewiń do profilu firmy