Ta oferta pracy jest nieaktualna od 290 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler jakości

  • Brzeg, Kluczbork, Namysłów, Opole, Ozimek, Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 02.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Brzeg, Kluczbork, Namysłów, Opole, Ozimek, Skarbimierz (pow. brzeski)

    Obowiązki:

    • sortowanie części, separacja wadliwych detali
    • praca wg instrukcji
    • raportowanie wyników pracy

    Wymagania:

    • skrupulatność, dokładność, zaangażowanie w powierzone zadania
    • zdolności manualne i dobry wzrok
    • dyspozycyjność, punktualność

    Oferta:

    • motywacyjny system premiowy, atrakcyjne stawki godzinowe
    • możliwość rozwoju i awansu
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
    • ubezpieczenie od NNW
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    opisopisopisopisopis