Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa CANPACK jest jednym z wiodących producentów opakowań na świecie, zatrudniającym obecnie niemal 7000 osób w kilkudziesięciu zakładach zlokalizowanych na czterech kontynentach.

    Aktualnie poszukujemy pracowników do Fabryki Puszek Napojowych na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zadania na stanowisku:

    • Pobieranie prób do badań oraz wykonywanie badań zgodnie z ustalonym planem
    • Ocena wyrobów na podstawie wyników przeprowadzonych badań oraz w oparciu o wyniki statystycznej kontroli próbek
    • Zwalnianie produktów gotowych na magazyn
    • Monitorowanie jakości produktu na linii technologicznej na poszczególnych etapach produkcji
    • Nadzorowanie jakości produktu przy zmianie litografii
    • Obsługa i kalibracja sprzętu pomiarowego
    • Wykonywanie testów specjalistycznych (np. test ścieralności, mobilności)
    • Współpraca z zespołem linii produkcyjnej

    Kandydat, którego szukamy:

    • Gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy (3 zmiany, weekendy)
    • Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne)
    • Doświadczenie w obszarze produkcyjnym i/lub kontroli procesu
    • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)
    • Znajomość obsługi pakietu MS Office
    • Skrupulatność i dokładność
    • Zaangażowanie i wysoki poziom motywacji wewnętrznej
    • Asertywność i umiejętność bronienia własnego zdania
    • Komunikatywność i otwartość w relacjach interpersonalnych

    Nasza oferta:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia)
    • Dofinansowanie do posiłków
    • Konkurencyjne wynagrodzenie + dodatek zmianowy + premia kwartalna
    • Dofinansowanie do wczasów oraz aktywności sportowej i kulturalnej
    • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych – wdrożenie na stanowisko pracy pod okiem doświadczonego opiekuna
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzysta ścieżka rozwoju i awansu
    • Ubezpieczenie na życie

      Pracowniczy Program Emerytalny
    • Możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek, wytwarzanych dla największych międzynarodowych producentów napojów
    • Prywatna opieka medyczna
    • Praca w zgranym zespole, w dobrej atmosferze
    • Możliwość uzyskania nagrody do 700zł za polecenie pracownika w ramach "Konkursu poleceń pracowniczych"
    • Pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    bottom