Oferta pracy

Kontroler jakości

KLG Sp. z o.o.O firmie

KLG Sp. z o.o.

Smoleńska 37

Bydgoszcz

Obowiązki:

  • inspekcyjna kontrola detali w trakcie produkcji realizowana zgodnie z planami kontroli,
  • zwalnianie produkcji po przezbrojeniach maszyn,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej: raporty, zestawienia, karty pomiarowe,
  • udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych,
  • współpraca z produkcją w sprawach jakościowych,
  • szkolenia personelu produkcji w zakresie wymagań jakościowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w Dziale Jakości - preferowane,
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • podstawowa umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność, sumienność, odpowiedzialność,
  • chęć do nauki i doskonalenia.

Oferujemy:

  • podniesienie kompetencji zawodowych,
  • pracę w nowoczesnej innowacyjnej organizacji,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • czas i szkolenie niezbędne do wdrożenia na stanowisko,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę,
  • pakiet medyczny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Do poprawnego przebiegu rekrutacji, wymagamy dodania klauzuli do CV Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „KLG” Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy wskazanych w załączonym/niniejszym Curriculum vitae w celu przeprowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz procesów rekrutacyjnych, które będą przeprowadzane w „KLG” Sp. z o.o. w przyszłości.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy