Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

Bista Standard Sp. z o.o.O firmie

Bista Standard Sp. z o.o.

Smoleńska 29

Bydgoszcz

BISTA STANDARD Sp. z o.o. powstała w 2003 roku i jest wiodącym producentem w sektorze artykułów tytoniowych na świecie. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas produkty były najwyższej jakości. Nie byłoby to możliwe bez naszych pracowników, dlatego staramy się o jak najlepsze warunki zatrudnienia.

Przyjdź i przekonaj się sam!

ZATRUDNIMY na stanowisko

Mamy dla Ciebie:

  • Umowę o pracę w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kafeterię szkoleń
  • Możliwość rozwoju
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Kontrola jakości produktów według standardów firmy
  • Diagnoza wadliwych produktów
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Doświadczenie i umiejętności, których oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w Dziale Kontroli Jakości
  • Bezproblemowej obsługi komputera
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym pon-pt

Prześlij swoje CV klikając w przycisk APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne