Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.O firmie

  • Ludwikowo 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Ludwikowo 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • kontrola materiałów na wejściu

  • kontrola wyrobu gotowego

  • weryfikacja dokumentów jakościowych - certyfikatów materiałowych w dostawach

  • sporządzanie zapisów z przeprowadzonej kontroli

  • udział w postępowaniach reklamacyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • wykształcenie techniczne

  • komunikatywna znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość rysunku technicznego

  • znajomość technik pomiarowych

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • znajomość norm, metod i technik zarządzania jakością

  • zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów

  • zdyscyplinowanie, sumienność i systematyczność

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • mile widziane uprawnienia do przeprowadzania badań nieniszczących VT/PT/MT/UT

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjne warunki pracy w ustabilizowanym zespole osobowym,

  • Możliwość rozwoju zawodowego – współpraca z firmami grupy Vossloh,

  • Umowę na pełen etat, praca w siedzibie firmy,

  • Pakiet socjalny, kasę zapomogowo – pożyczkową,

  • Pakiety sportowe,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i zaangażowania.

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. działa w ramach międzynarodowej grupy i specjalizuje się w produkcji elementów infrastruktury, szczególnie rozjazdów kolejowych i tramwajowych. Jesteśmy nowoczesną, sprawnie funkcjonującą, dynamicznie rozwijającą się firmą o stabilnej pozycji na rynku.

Przewiń do profilu firmy