Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler jakości

KLG Sp. z o.o.

  • Smoleńska 37, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Smoleńska 37

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • inspekcyjna kontrola detali w trakcie produkcji realizowana zgodnie z planami kontroli,

  • zwalnianie produkcji po przezbrojeniach maszyn,

  • prowadzenie dokumentacji jakościowej: raporty, zestawienia, karty pomiarowe,

  • udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych,

  • współpraca z produkcją w sprawach jakościowych,

  • szkolenia personelu produkcji w zakresie wymagań jakościowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w Dziale Jakości - preferowane,

  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • podstawowa umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • dyspozycyjność, sumienność, odpowiedzialność,

  • chęć do nauki i doskonalenia.

To oferujemy

  • podniesienie kompetencji zawodowych,

  • pracę w nowoczesnej innowacyjnej organizacji,

  • samodzielne stanowisko pracy,

  • czas i szkolenie niezbędne do wdrożenia na stanowisko,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • umowę o pracę,

  • pakiet medyczny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień