Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler jakości

KAPLAST sp. z o.o.O firmie

  • Hutnicza 113
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KAPLAST sp. z o.o.

Hutnicza 113

Bydgoszcz

„KAPlast” Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem produkującym wyroby z tworzyw sztucznych.

W związku z rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości wyrobów gotowych (próbkowanie, pomiary, kontrola wizualna) na hali produkcyjnej i w laboratorium pomiarowym
  • kontrola wyrobów wykonywanych w kooperacji

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe / średnie (techniczne)
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowiskach związanych z kontrolą jakości produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
  • umiejętność komunikacji, pracy w zespole i bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • zdolność identyfikacji wad na wyrobach z tworzyw sztucznych
  • spostrzegawczość, dokładność, asertywność, odpowiedzialność, nastawienie na jakość
  • dodatkowym atutem będzie: znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie, doświadczenie w pracy z zintegrowanym systemem SAP, znajomość ISO 9001, umiejętności czytania rysunku technicznego, obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, czujnik zegarowy, mikroskop optyczny)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie trzyzmianowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne