Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Rekrutacja na stanowisko

    KONTROLERA JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w Dziale Jakości - preferowane,
    • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • podstawowa umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • umiejętność obsługi komputera,
    • dyspozycyjność, sumienność, odpowiedzialność,
    • chęć do nauki i doskonalenia.

    Obowiązki:

    • inspekcyjna kontrola detali w trakcie produkcji realizowana zgodnie z planami kontroli,
    • zwalnianie produkcji po przezbrojeniach maszyn,
    • prowadzenie dokumentacji jakościowej: raporty, zestawienia, karty pomiarowe,
    • udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych,
    • współpraca z produkcją w sprawach jakościowych,
    • szkolenia personelu produkcji w zakresie wymagań jakościowych.

    Oferujemy:

    • podniesienie kompetencji zawodowych,
    • pracę w nowoczesnej innowacyjnej organizacji,
    • samodzielne stanowisko pracy,
    • czas i szkolenie niezbędne do wdrożenia na stanowisko,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • umowę o pracę,
    • pakiet medyczny.

    Praca zmianowa w systemie 4-brygadowym.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie klauzuli do składanych dokumentów „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „ KLG Galvanik SP. z o.o. & CO Sp.K.” z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych wskazanych w załączonym/niniejszym  Curriculum vitae w celu przeprowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz procesów rekrutacyjnych, które będą przeprowadzane w „KLG Galvanik SP. z o.o. & CO Sp.K.” w przyszłości.”