Oferta pracy

Kontroler Jakości

MARCOPOLO firmie

  • Chwaszczyno (pow. kartuski)

    Chwaszczyno (pow. kartuski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pobieranie prób i badanie parametrów jakościowych wyrobów na różnych etapach procesu produkcyjnego oraz wyrobów gotowych

  • Porównanie i interpretacja wyników z normami/specyfikacjami

  • Sporządzanie raportów z kontroli

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w Dziale Kontroli Jakości lub chciałbyś je zdobyć

  • Jesteś osobą uważną i dbającą o szczegóły

  • Umiesz lub jesteś gotowa/y nauczyć się: czytać rysunek techniczny, obsługiwać suwmiarkę i mikrometr

  • Znasz dobrze pakiet MS Office (Word, Excel)

  • Potrafisz dobrze zarządzać swoimi zadaniami oraz czasem

  • Poszukujesz pracy odpowiedzialnej oraz wymagającej aktywnej współpracy z innymi działami w dużej firmie

  • Lubisz kontakt z ludźmi i potrafisz się świetnie komunikować

  • Codziennie masz w sobie dużo energii

  • Chcesz pracować w zespole jednocześnie zachowując samodzielność

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów: prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport,

  • dodatkowe ubezpieczenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników