Logo Pracuj.pl

Kontroler Jakości CMM - Programista CMM

Pratt & Whitney Rzeszów S.AO firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie w trybie offline maszyn CMM wg istniejących standardów
  • Optymalizacja istniejących programów pomiarowych ze szczególnym uwzględnieniem standardów, wydajności oraz wymiany danych z systemem bazodanowym
  • Wdrażanie programów na maszynach pomiarowych
  • Analiza możliwości i wdrażanie usprawnień w celu efektywniejszego wykorzystania potencjału placówek pomiarowych
  • Proponowanie koncepcji oprzyrządowania umożliwiającego automatyzację procesu kontroli
  • Współpraca ze służbami technologicznymi w celu optymalizacji planów kontroli
  • Organizacja spotkań Kliniki Jakości w celu zaprezentowania wyników analiz i propozycji usprawnień

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i interpretacji wymagań tolerancji geometrycznej
  • Znajomość metod kontroli standardowymi narzędziami pomiarowymi
  • Wiedza matematyczna szczególnie z zakresu trygonometrii
  • Podstawowa znajomość programów CAD, preferowane Catia oraz NX
  • Doświadczenie w pomiarach na CMM
  • Doświadczenie w programowaniu CMM, preferowane środowiska: Modus, Calypso, MCosmos
  • Znajomość metod badania dokładności CMM oraz korelacji programów pomiarowych
  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatna opieka medyczna, przyzakładowa przychodnia lekarska)
  • Bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • Uczestnictwo w programie Scholar– dofinansowanie do studiów, kursu języka angielskiego

Pratt & Whitney Rzeszów S.A

Pratt & Whitney Rzeszów jest światowej klasy producentem silników lotniczych do śmigłowców oraz samolotów cywilnych i wojskowych na świecie , m.in. Airbus, Boeing, Lockheed Martin.

Pratt & Whitney Rzeszów wdraża strategię 2020, określając, jakim przedsiębiorstwem ma być w przyszłości. Jej brzmienie to: „Technologia. Produkt. Dobre miejsce pracy”.

Kontroler Jakości CMM - Programista CMM, Rzeszów