Logo Pracuj.pl

Kontroler Jakości

SPARO firmie

  • Czeladź, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

SPAR

Będzińska 47

Czeladź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości produktów świeżych dostarczanych do magazynu w szczególności : warzyw i owoców, mięsa oraz ryb.
  • Nadzorowanie prawidłowego procesu składowania, łańcucha chłodniczego
  • Kontrola produktów przygotowanych do wysyłki
  • Współuczestniczenie w osiąganiu wyznaczonych parametrów w zakresie obsługi klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Realizacja procesu jakościowego przyjęcia towarów świeżych do Magazynu Logistycznego
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa oraz procedur i regulaminów wewnętrznych
  • Rozpatrywanie oraz sporządzanie reklamacji jakościowych
  • Zarządzanie reklamacjami: przyjmowanie i wyjaśnianie reklamacji z dostawcami oraz odbiorcami
  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej dotyczącej dostaw
  • Monitorowanie zapasów towarów składowanych w magazynie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa, również w weekendy)
  • Znajomość obsługi programów pakietu Office
  • Odpowiedzialność, dokładność, umiejętność podejmowania decyzji
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych bądź gotowość do jej wyrobienia
  • Prawo jazdy kat. B bądź uprawnienie do kierowania i obsługi wózków widłowych UDT

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy związanej z kontrolą jakości produktów świeżych, szczególnie warzyw owoców mięsa oraz ryb

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

SPAR to międzynarodowa dobrowolna i partnerska sieć sklepów detalicznych działająca na 4 kontynentach, w 48 krajach, współpracująca z blisko 14 tysiącami sklepów na świecie. Sukces rozwoju naszej marki na świecie zawdzięczamy pasji i relacjom, jakie budujemy z naszymi pracownikami i partnerami biznesowymi. Praca zespołowa i wzajemne wsparcie to nasze sposoby na osiąganie celów. Dzielimy się wiedzą, pomysłami i doświadczeniami z różnych krajów, gdzie marka SPAR funkcjonuje. Kreatywnie i nieustannie poszukujemy najlepszych rozwiązań, które służą osiąganiu naszych celów strategicznych. Chcemy być nie tylko ulubioną marką na rynkach lokalnych, ale także ulubioną marką dla naszych pracowników. Wierzymy, że dzięki naszym wartościom jesteśmy organizacją, w której każdy jest tak samo ważny i dobrze się w niej czuje. Dostrzegamy talenty i zachęcamy siebie do ciągłego rozwoju.

Kontroler Jakości, Będzińska 47, Czeladź