Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler jakości - części do produkcji telewizorów

PGL POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

PGL Poland jest dynamicznie rozwijającą się spółką, budującą swoją pozycję w Polsce i Europie. Stawia sobie za cel dołączenie do grona globalnie rozpoznawalnych firm, opartych na nowoczesnym podejściu do biznesu i gotowości do podjęcia każdego wyzwania. Firma wywodzi się z Korei Płd i posiada kilkanaście oddziałów na całym świecie. Osiaga sukces poprzez opracowanie i dostarczenie klientom usług spełniających ich indywidualne potrzeby. W zwiazku z rozwojem nowego oddziału poszukujemy osoby na stanowisko:

Praca w magazynie czasowego składowania w wydzielonej przestrzeni przeznaczonej do kontroli jakości części do produkcji telewizorów LED/LCD.

W zakres obowiązków wchodzą:

  • kontrola ilości i jakości przyjmowanego i wysyłanego towaru,
  • kontrola wizualna oraz techniczna,
  • wystawianie i kompletacja dokumentów,
  • bieżące prace w strefie kontroli jakości,
  • sporządzanie raportów kontroli,
  • współpraca z działem magazynowania i logistyki

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz,
  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w magazynie lub w przedsiębiorstwie produkcyjnym (preferowana branża RTV),
  • odpowiedzialność, dokładność, spostrzegawczość, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office – obowiązek tworzenia raportów,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • możliwość rozwoju i pracy we współistniejących działach firmy

Ogłoszenie archiwalne