Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Częstochowa, Kuźnica Kiedrzyńska (pow. częstochowski), śląskie
  • Specjalista
  • 2018-06-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

    Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Częstochowa, Kuźnica Kiedrzyńska (pow. częstochowski)
    Miejsce pracy: woj. śląskie

    Zadania:

    • bieżąca kontrola jakości wyrobu gotowego oraz pół produktu wg. ustalonego planu kontroli,
    • okresowa kontrola złączy rozporowych,
    • nadzór oraz utrzymywanie maszyn oraz urządzeń kontrolnych będących na wyposażeniu działu kontroli jakości

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe z zakresu mechaniki, przetwórstwa tworzyw sztucznych, metalurgii, itp.)
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność czytania rysunku technicznego – mile widziana
    • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi
    • mile widziana wiedza z zakresu produkcji z tworzyw sztucznych oraz obróbki plastycznej metali
    • praca w systemie zmianowym
    • dokładność, zaangażowanie

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze kontroli jakości
    • pakiet benefitów pozapłacowych
    • darmowy dowóz pracowniczy z Częstochowy i okolic
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    z dopiskiem nazwy stanowiska oraz klauzulą o ochronie danych osobowych.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"