Oferta pracy

Kontroler Jakości

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład w DębicyO firmie

  • Dębica, Zawada 79N, Zawada (pow. dębicki)

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wizualna kontrola jakości produktów i półproduktów

  • Sporządzanie auditów, mini audytów

  • Kontrola bieżącej produkcji

  • Pomiary produktów na gabarytach/urządzeniach pomiarowych

  • Auditowanie standardów pracy (pomiary pierwszych sztuk, prawidłowość kontroli okresowych)

  • Blokada produkcji w przypadku wykrycia niezgodności, organizacja akcji sortujących

  • Prowadzenie zapisów w rejestrach z wykonywanych działań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i wiedza z zakresu kontroli jakości

  • Umiejętność podejmowania decyzji w oparciu o dokumenty jakościowe i ocenę produktu

  • Mile widziana znajomość podstaw rysunku technicznego

  • Mile widziana znajomość dokumentów jakościowych jak: control plan, instrukcja kontroli

  • Zaangażowanie w pracę

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu

  • Dokładność, sumienność i terminowość w wykonywaniu zadań

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym

To oferujemy

  • Dynamiczną i ciekawą pracę w firmie o uznanej marce na rynku automotive

  • Stabilność zawodową, chęć długoterminowej współpracy i ciągły rozwój zawodowy

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność za rezultaty

  • Dobrą atmosferę pracy, wspierający i zaangażowany zespół

  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, karta MyBenefit)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenia na życie PZU

  • prywatna opieka medyczna Medicover

  • Kafeteria My Benefit

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład w Dębicy

Hutchinson jest liderem w dziedzinach systemów antywibracyjnych, zarządzania transferem płynów i rozwiązań w zakresie uszczelnień. W 2019 r. obroty naszej Grupy wyniosły 4.314 miliardy euro. Zatrudniamy 40 000 współpracowników w 25 krajach.Nasz główny cel: zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa użytkowników.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy