Oferta pracy

Kontroler Jakości

Jutrzenka Dobre Miasto Sp. z o.o.O firmie

  • Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

www. jutrzenka-dobremiasto.pl

Jutrzenka Dobre Miasto to wiodący producent wyrobów cukierniczych na Warmii i Mazurach. Firma została założona w 1954 roku, od samego początku słynęła z wyrobów najwyższej jakości które zachwycają i ujmują swym smakiem. Dziś kontynuujemy tradycję rozpoczętą ponad 50 lat temu. Specjalizuje się w produkcji krówek oraz śliwek w czekoladzie. Stawiamy na innowacyjność. Nieustannie się rozwijamy, inwestujemy w nowe technologie oraz rozwiązania, ulepszamy nasz park maszynowy, tak by móc stale oferować naszym konsumentom produkty na najwyższym poziomie.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI
Miejsce pracy: Dobre Miasto

Zakres obowiązków

  • Współpraca z działami utrzymania ruchu  i zespołem kierowników produkcyjnych
  • Zwalnianie wyrobów do sprzedaży
  • Raportowanie o stanie przeprowadzanych kontroli
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur panujących w strefie  produkcyjno-magazynowej
  • Przyjmowanie dostaw pod kątem jakościowym
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • Zapewnienie przestrzegania przez pracowników zakładu przepisów i obowiązujących procedur jakościowych GMP, GHP i BHP
  • Weryfikacja produktów zgodnie z obowiązującą specyfikacją
  • Nadzór nad dokumentacją systemu zarządzania jakością
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z obszaru jakości
  • Reagowanie i rozwiązywanie problemów

Oczekiwania od kandydata:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, biotechnologia, zarządzanie jakością lub pokrewne)
  • Mile widziane - doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • Praktyczna znajomość metod kontroli jakości
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów i norm BRC/IFS oraz GMP, GHP, HACCP, ISO 22000
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność, sumienność, kreatywność, samodzielność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Ubezpieczenie grupowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Jutrzenka Dobre Miasto Sp. z o.o. z siedzibą w Dobrym Mieście 11-040 przy ul. Jeziorańskiej 16 na potrzeby przeprowadzenia procesu bieżącej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy