Oferta pracy

Kontroler Jakości Dostaw

Auchan

  • Lędziny

    Lędziny, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Fizyczna kontrola zgodności jakości produktów świeżych z normami handlowymi

  • Współpraca z dostawcami, działem zamówień, transportu, i operatorem logistycznym, itd.

  • Ocena prawidłowości znakowania produktów,

  • Prowadzenie statystyk jakości, raportowanie wyników do przełożonego

Nasze wymagania

  • Znajomość standardów kontroli jakości produktów świeżych

  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Samodzielności, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole,

  • Ukierunkowanie na klienta i wysoka jakość serwisu

  • Znajomość standardów dotyczących kontroli jakości warzyw i owoców będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie kierunkowe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy

  • Plan wdrożenia i pakiet szkoleń od 1 dnia pracy

  • 5% rabatu na zakupy w Auchan na kartę Skarbonka

  • Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz)

  • Grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz)

  • Szeroki pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych) ZFŚS (karty przedpłacone, karnety sportowe (Multisport), możliwość dofinansowania do wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, możliwość otrzymania bezzwrotnej zapomogi)

  • Dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł

  • Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1200 PLN brutto

  • Akcjonariat pracowniczy i świadczenia stażowe

  • Rozwój kompetencji miękkich oraz zawodowych (szkolenia stacjonarne, online, webinary, zdalny dostęp do platformy e-learningowej)

  • Rozwój zawodowy (udział w rekrutacjach wewnętrznych)

  • Pracę w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

Auchan

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 25 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.

Przewiń do profilu firmy