Logo Pracuj.pl

Kontroler Jakości Dostaw

Plastic OmniumO firmie

  • Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Plastic Omnium

Budowlana 28

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości dostawców części do produkcji oprzyrządowania specjalnego
  • Współpraca z działem konstrukcji, zakupów i montażu w zakresie nadzoru nad zapewnieniem jakości dostaw części
  • Pisemne raportowanie jakości dostaw do przełożonego,
  • Zapobieganie wadom wyrobu poprzez operacje kontroli w fazie przyjęć przy udziale brygadzisty warsztatu
  • Sporządzanie kwartalnej pisemnej oceny poddostawców
  • Kalkulacja oraz nadzorowanie kosztów reklamacji dostaw, raportowanie tych kosztów przełożonemu oraz komunikacja z dostawcą i z działem zakupów w tym zakresie
  • Opracowywanie i nadzorowanie aktualności dokumentacji kontroli dostaw

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe inżynierskie
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego – warunek konieczny
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Duże zdolności i motywacja do szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczanie w dziale kontroli dostaw

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Interesujące wyzwania zawodowe w międzynarodowym środowisku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • Duży zakres samodzielności, możliwość rozwoju i pracę w miłej atmosferze, w firmie zorientowanej na pracownika
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in.: unikatowy system kafeteryjny, ubezpieczenie, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, szkoleń językowych oraz posiłków, bezpłatny parking.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Informacja o wyniku rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

• Zakład Plastic Omnium Auto Inergy Poland w Lublinie jest częścią międzynarodowego koncernu Plastic Omnium. Zajmujemy się produkcją systemów paliwowych, systemów SCR (selective catalictic reduction) i modułów ADM związanych z kontrolą emisji zanieczyszczeń. Współpracujemy z kluczowymi koncernami motoryzacyjnymi tj.: Volkswagen Group, General Motors, PSA, RSA, Ford czy Chrysler. W Lublinie zlokalizowane jest również biuro konstrukcyjne, zajmujące się projektowaniem naszych wyrobów, a także dział konstrukcji maszyn przemysłowych i oprzyrządowania specjalnego.

• Lubelski zakład Plastic Omnium powstał w 1999 roku. Dynamiczny rozwój od 2012 roku zarówno produkcji jak i struktur spowodował, że jest to obecnie jeden z największych zakładów w Grupie zatrudniający ponad 500 pracowników.

• Jesteśmy firmą, której bliska jest idea odpowiedzialnego biznesu. Bezpieczeństwo, równe szanse i perspektywy rozwoju: troska o ludzi, ich zdrowie i warunki pracy to priorytety Plastic Omnium. Angażujemy się również w rozwój i wsparcie lokalnej społeczności oraz akcje proekologiczne. Cyklicznie organizujemy zbiórki żywności, odzieży, zabawek czy środków sanitarnych dla najbardziej potrzebujących.

• Aktywnie promujemy rolę kobiet w przemyśle. 26% wszystkich naszych pracowników to kobiety.

Kontroler Jakości Dostaw, Budowlana 28, Lublin