Logo Pracuj.pl

Kontroler jakości Dział Zapewnienia Jakości Dostaw

MAN Bus Sp. z o.o.O firmie

  • Starachowice
    Starachowice, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kontrola części na magazynie
  • nadawanie statusu częściom kupowanym
  • blokowanie części niezgodnych
  • weryfikacja zgłoszeń produkcyjnych dotyczących części kupowanych
  • zlecanie pomiarów niemożliwych do samodzielnego wykonania
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w firmie oraz zewnętrznymi jednostkami MAN w zakresie jakości produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, preferowane wykształcenie wyższe
  • znajomość rysunku technicznego, w tym umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej, znajomość zagadnień jakościowych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • znajomość podstawowych zagadnień elektronicznych i elektrycznych
  • znajomość programów z pakietu MS Office
  • samodzielny, kooperatywny i komunikatywny styl pracy

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • bony żywieniowe
  • pikniki rodzinne

MAN Bus Sp. z o.o.

MAN Truck & Bus z siedzibą w Monachium, zatrudnia 34.000 pracowników, jest największą firmą w Grupie MAN i jednym z wiodących międzynarodowych dostawców zintegrowanych rozwiązań transportowych. Światowej klasy marka, która wyznacza standardy niezawodności i innowacji. Nasze ciężarówki, autobusy, silniki i usługi uruchamiają postęp. Jako firma globalna oferujemy naszym pracownikom kulturę dynamizmu i otwartości, która wskazuje na perspektywy i otwiera możliwości.

Kontroler jakości Dział Zapewnienia Jakości Dostaw, Starachowice