INVADO Sp. z o.o.

Kontroler Jakości

INVADO Sp. z o.o.O firmie

  • Dzielna (pow. lubliniecki)

    Dzielna (pow. lubliniecki), śląskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 15 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola materiałów do produkcji.

  • Kontrola wyrobów w toku produkcyjnym.

  • Badania bieżące wyrobu gotowego.

  • Kontrola wysyłek towarów.

  • Prowadzenie zapisów z przeprowadzonych kontroli i badań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

  • Język angielski lub język niemiecki - mile widziany.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność organizacji pracy własnej.

  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym- kontroler jakości

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim.

  • Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim.

  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.

  • Środowisko pracy doceniające różnorodność.

  • Bezpłatny transport do pracy na liniach jak poniżej,

Firma INVADO Sp. z o.o. to producent drzwi wewnętrznych, należący obecnie do grupy Arbonia, a także wiodący dostawca komponentów dla przemysłu meblarskiego. Działamy aktywnie na rynku polskim – obecnie jesteśmy w pierwszej trójce firm z branży meblarskiej. Stolarka drzwiowa to nasza pasja, która pozwala rozwijać się i wyznaczać trendy w branży. Konkurujemy z najlepszymi firmami, stawiając sobie za cel jakość i precyzję, ponadczasowość i nowoczesność.

Przewiń do profilu firmy

  • Przystajń–rynek - Bór Zajaciński – szkoła - Ługi Radły (skrzyżowanie obok kościoła) - Ługi Radły (remiza strażacka) - Niwki - Panoszów (bloki) - Panoszów (skrzyżowanie) - Sieraków (obok remizy strażackiej) - Jeżowa - Dzielna

  • Koszęcin - Cieszowa - Hadra - Mochała (skrzyżowanie) - Chwostek - Lisów - Kochanowice - Kochcice (kościół) - Kochcice (sklep) - Dzielna

  • Lubliniec Aleja Solidarności - Lubliniec ul. Zwycięstwa - Lubliniec ul. Oleska - Lubecko (skrzyżowanie) - Glinica - Pietruchowe - Ciasna – Dzielna.

  • Lubecko - Draliny - Pawonków - Gwoździany - Dzielna