Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler jakości

Wiha Werkzeuge Sp. z o.o.O firmie

  • Budowlanych 10B, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wiha Werkzeuge Sp. z o.o.

Budowlanych 10B

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości międzyoperacyjna w oparciu o rysunek techniczny i wymagania klienta

  • Pomiary wyrobów po obróbce cieplnej „hartowaniu”

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej

  • Obsługa przyrządów pomiarowych takich jak: twardościomierze, urządzenie do pomiaru momentu obrotowego

  • Kalibracja narzędzi pomiarowych

  • Raportowanie wyników prowadzonych inspekcji jakościowych

  • Wspieranie działów produkcyjnych w definiowaniu niezgodności

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • Umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Mile widziana znajomość angielskiego

  • Znajomość pakietu Office

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w systemie jednozmianowym 7-15

  • Przeszkolenie stanowiskowe

  • Udział w szkoleniach zewnętrznych oraz wewnętrznych

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet socjalny

Firma Wiha Werkzeuge Sp. Z o.o., jako część międzynarodowej grupy czołowego producenta profesjonalnych narzędzi, poszukuje do pracy w Zakładzie Produkcyjnym w Gdańsku osobę na stanowisko: Kontroler jakości

Przewiń do profilu firmy