Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    DOT2DOT Premium Packaging
    jest wiodącą w Polsce organizacją specjalizującą się w produkcji opakowań z tektury litej, kaszerowanej, etykiet samoprzylepnych oraz tub PET. Zatrudniająca ponad 700 osób grupa, prowadzi działania produkcyjne w kilku zakładach produkcyjnych kraju i współpracuje z wiodącymi producentami kosmetyków, żywności i farmacji oraz międzynarodowymi korporacjami FMCG.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • bieżąca kontrola jakości surowców, półwyrobów, wyrobów gotowych;
    • analiza wyników kontroli i badań, podejmowanie działań w przypadku zidentyfikowania niezgodności;
    • prowadzenie zapisów problemów jakościowych i niezgodności na poszczególnych etapach produkcji oraz udział w ich rozwiązywaniu;
    • wsparcie produkcji w obszarze doskonalenia jakości wyrobów.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie;
    • doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • znajomość obsługi pakietu MS Office,
    • umiejętność rozwiązywania problemów,
    • umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w stabilnej firmie;
    • pracę w systemie zmianowym.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

    Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

    bottom