Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

HAMARO firmie

  • Hutnicza 7, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

HAMAR

Hutnicza 7

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • kontrola surowców, materiałów oraz wyrobów gotowych w procesie

  • badania bieżące i okresowe w tym sporządzanie dokumentacji jakościowej

  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

  • współpraca międzywydziałowa

  • obsługa procesu reklamacji

  • udział w działaniach udoskonalających system ZKP oraz ISO

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 1 rok

  • znajomość i umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, AutoCAD

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • sumienność, dokładność

  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu wyrobów budowlanych

To oferujemy

  • ambitną pracę w branży technicznej

  • pracę umożliwiającą zdobycie nowych doświadczeń i kwalifikacji w obszarze kontroli jakości

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • motywujący system wynagrodzeń

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dogodna lokalizacja pracy

  • nagrody okazjonalne

HAMAR

HAMAR sp.j. jest czołowym producentem i dystrybutorem profesjonalnych zamocowań budowlanych. Od 25 lat sukcesywnie rozwijamy sprzedaż na rynku polskim i europejskim. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy szeroką ofertę produktów, których projektowanie i produkcja odbywa się z uwzględnieniem własnych doświadczeń i międzynarodowych standardów, a wysoka jakość i niezawodność potwierdzona jest licznymi certyfikatami.

Globalny zasięg firmy, umożliwia zdobywanie i wymianę doświadczeń, które wykorzystujemy w naszej pracy. Działamy w sposób elastyczny oferując sprawdzone łączniki oraz proponujemy rozwiązania montażowe do indywidualnych projektów wykonawczych. Dostarczamy produkty zapewniające jakość, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania według najwyższych europejskich standardów.

Przewiń do profilu firmy