Kontroler Jakości

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MARION SPÓŁKA Z O. O. zatrudni pracownika:

    Miejsce pracy: Gdynia

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie minimum średnie lub wyższe chemiczne/towaroznawstwo
    • mile widziane doświadczenie na stanowisku kontrolera Jakości
    • praca w systemie trzyzmianowym
    • umiejętność pracy w grupie
    • dokładność, asertywność, decyzyjność, samodzielność, systematyczność, wytrwałość
    • biegła obsługa komputera

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
    • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
    • możliwość rozwoju
    • ubezpieczenie grupowe
    • dofinansowanie do karty MultiSport

    ZADANIA:

    • dopuszczanie stanowisk do pracy
    • kontrola wyrobu gotowego
    • kontrole półwyrobów
    • sprawdzanie surowców opakowaniowych
    • wsparcie w rozwiązywaniu problemów jakościowych oraz wdrażanie rozwiązań do realizacji.

    Prosimy o wysyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".

    UWAGA!

    Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Marion Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Chwaszczyńska 131a. W sprawie ochrony danych osobowych można skontaktować się pod adresem e-mail [email protected] Każdej osobie, której dane przetwarzamy przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia, a nadto do żądania ograniczenia przetwarzania, jak również skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wszelkie inne informacje, w tym o celach i podstawach przetwarzania oraz okresie przetwarzania znajdą Państwo pod tym adresem: http://marionkosmetyki.pl/firma/klauzule-informacyjne/