Oferta pracy

Kontroler Jakości

Walcownia Metali Nieżelaznych "Łabędy" S.A.O firmie

Walcownia Metali Nieżelaznych "Łabędy" S.A.

Metalowców 6

Gliwice

Walcownia Metali Nieżelaznych „Łabędy” S.A. w Gliwicach, ul. Metalowców 6

poszukuje kandydatów na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe (preferowany kierunek – inżynieria jakości lub pokrewne),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zasad i metod kontrolowania jakości,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • komunikatywność, sumienność,
  • dokładność i dbałość o szczegóły,
  • dobra organizacja pracy i terminowość,
  • znajomość obsługi komputera.

Wyślij do nas swoje CV! Czekamy właśnie na Ciebie!

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet socjalny, dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe,
  • prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę,
  • PPE w całości finansowane przez pracodawcę,
  • karta Multisport,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • ciekawe wyzwania zawodowe.

Zakres zadań:

  • kontrola surowców i materiałów,
  • nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi,
  • prowadzenie dokumentacji systemowej,
  • raportowanie do kierownika działu kontroli jakości o wynikach pomiarów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) poprzez przycisk Aplikuj.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WMN "Łabędy" S.A. z siedzibą w Gliwicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest WMN "Łabędy" S.A. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Metalowców 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy