Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych „OBRUM” sp. z o.o.

  • Toszecka 102, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Toszecka 102

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości dostaw materiałów, części i podzespołów oraz usług kooperacyjnych,

  • Bieżąca kontrola i odbiór detali po obróbce mechanicznej,

  • Nadzór jakościowy nad wykonywaniem detali, podzespołów, zespołów zgodnie z dokumentacją techniczną,

  • Stosowanie środków i metod kontroli i badań optymalizujących poziom jakości,

  • Współpraca z UDT, WDT w zakresie wykonywanych procesów kontrolno-pomiarowych i badań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne,

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w przemyśle ciężkim,

  • Dobra znajomość metod, technik i narzędzi kontrolno-pomiarowych procesów technologicznych,

  • Znajomość rysunku technicznego oraz zasad GD&T,

  • Mile widziane uprawnienia personelu badań nieniszczących (VT 1 i 2, PT 1 i 2).

To oferujemy

  • Pracę w firmie z grupy kapitałowej PGZ S.A., której podstawowym przedmiotem działalności jest kompleksowe prowadzenie prac naukowo-badawczych, rozwojowych i wdrożeniowych,

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę, stałe godziny pracy 7:00 - 15:00,

  • Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Dodatkowe benefity (karnety sportowe, grupowe ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych „OBRUM” sp. z o.o. ul. Toszecka 102, 44-117 Gliwice www.obrum.gliwice.pl

Spółka w Grupie Kapitałowej PGZ, której podstawowym przedmiotem działalności jest kompleksowe prowadzenie prac naukowo-badawczych, rozwojowych i wdrożeniowych, specjalizująca się w projektowaniu pojazdów wojskowych, symulatorów sprzętu wojskowego, poszukuje osób chętnych do podejmowania nowych wyzwań i wspólnego tworzenia wartości spółki.

Jeżeli chcesz mieć udział w tworzeniu systemu bezpieczeństwa kraju, a jednocześnie pracować z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami w sprzęcie wojskowym, a przy tym mieć szansę na rozwój osobisty oraz czynny udział w rozwoju firmy, zapraszamy do współpracy.

Przewiń do profilu firmy