Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler jakości

Yanko Sp. z o.o.

  • Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości dostaw surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych,

  • rejestracja i raportowanie wyników kontroli (w tym raportowanie niezgodności) zgodnie z wewnętrznymi procedurami, nadzór i archiwizacja zapisów,

  • analiza dokumentacji i wyników pomiarowych pod kątem spełnienia wymagań,

  • obsługa urządzeń kontrolono-pomiarowych,

  • nadzór nad sprzętem kontrolono-pomiarowym,

  • współpraca z Działem Produkcji oraz innymi działami przy rozwiązywaniu problemów jakościowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (chemia, technologia żywności, towaroznawstwo),

  • umiejętność posługiwania się programami MS Office,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji,

  • dokładność, sumienność bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do pojęcia zatrudnienia w trybie zmianowym (system pracy 3-zmianowej).

Mile widziane

  • znajomość systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywnością HACCP, BRC, ISO 9001;

To oferujemy

  • stabilną pracę w rozwijającej się Firmie,

  • formę zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • pakiet ubezpieczeń.