Ta oferta pracy jest nieaktualna od 567 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Gniezno, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Panasonic Energy Poland S.A.

    Jesteśmy jednym z największych producentów baterii
    cynkowo–węglowych oraz alkalicznych w Europie, będącym
    częścią światowej organizacji znanej z produkcji wyrobów ze
    znakiem handlowym Panasonic.

    Do naszej fabryki w Gnieźnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    KONTROLER JAKOŚCI

    Opis stanowiska:

    • kontrola procesów produkcyjnych,
    • wsparcie działu rozwoju i kontroli jakości,
    • ścisła współpraca z innymi działami zakładu.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • odpowiedzialność za efekty swojej pracy.

    Oferujemy:

    • przyjazne i higieniczne warunki pracy,
    • satysfakcjonującą pracę w renomowanej,
      międzynarodowej firmie,
    • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" za pomocą przycisku Aplikuj do dnia 10.02.2017 r. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.