Oferta pracy

Kontroler jakości

SuperDrob S.A.O firmie

  • Goleniów

    Goleniów, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Goleniowie;

  • Ocena dostarczanych surowców,

  • Wyrywkowa ocena produkowanych wyrobów,

  • Kontrola produktów na zgodność ze specyfikacjami i foto-specyfikacjami,

  • Kontrola znakowania i jakości produktów zgodnie z obowiązującymi kartami produktów,

  • Prowadzenie dokumentacji HACCP,

  • Współpraca z organami nadzoru,

  • Kalibracja sprzętu pomiarowego,

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu nauk żywienia, mikrobiologii, biotechnologii lub pokrewnych,

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Inicjatywa i zaangażowanie w działaniu,

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

SuperDrob S.A.

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

Przewiń do profilu firmy